Magazin Sağlık

Survivor’ın eski yarışmacısı Merve Aydın, iki hafta önce doğum yaptı.

Genç isim bebeğini emzirirken hastalanınca test yaptırmaya gitti. Koronavirüs olduğunu öğrendi. Bu kötü haberi sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Ünlü sporcu sporcu Merve Aydın, 2018 yılında Mehmet Akif ile nikah masasına oturdu.

2012 Yaz Olimpiyatları’nda sakatlanmasına rağmen yarışa devam ederken adından söz ettiren Aydın, daha sonra Survivor yarışmasına katıldı.

Oradaki başarısıyla tüm ülke tarafından tanınan bir isim haline gelen Merve Aydın, geçtiğimiz hafta doğum yaptı.

Oğlu Mehmet Barlas’ı kucağına alan Aydın, iki hafta sonra hastalandı.

Pandemi sürecinden bu yana evinde bulunan Aydın, koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Aydın’ın sosyal medya hesabından “Çok dikkatliydik, maskesiz ve dezenfektansız çıkmıyorduk. Ya hastaneye gitti ya da eşim bebeğin kimliğini oradan aldı. İlk eşimden çıktı, o kendini izole etti, sonra boğazlarım ağrımaya başladı ve halsiz düştüm.Herkes çok iyi, özellikle Sağlık Bakanlığı bize geldiler ve test yaptılar.Sabah bebeği emzirirken test sonucumu pozitif görünce ben çok kötü hissettim. “

İyi olduklarını söyleyen Aydın, lohusalık nedeniyle ilaç almadığını ancak C vitamini tükettiğini söyledi.

Ayrıca ünlü isim hayranları, “Haberleri izliyorum ve bazı insanlar çok sorumsuz davranıyor. Lütfen duyarsız olmayın. İşiniz yoksa dışarı çıkmayın. Lütfen bunu yapmayın ve kendinizi düşünün. Bu virüs can alır. Yaşta fark etmez. Genç, yaşlı şimdi herkes ölebilir. Ben bir çiftim. Maske takıp bebeğimi emziriyorum ve ona olabildiğince temas etmeden bakıyorum ”diye uyardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir