Genel

Ailelerden 4 gencin gizli ölümüyle olayın seyrini değiştirecek iddiası: Hazine avcıları öldürmüş olabilir

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde yan yana bulunan 4 gencin ölümüyle ilgili soruşturmada, jandarma ailelerin ifadelerine başvurdu. Kuzenler Ümit-Serkan Zangal’ın dedesi Ali Zangal, yağmacıların 4 genci öldürmüş olabileceğini söyledi.

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde 3’ü başından vurulan 4 gencin cesetlerinin bulunmasıyla ilgili soruşturma sürüyor. Kuzenler Ümit-Serkan Zangal’ın dedesi Ali Zangal, “Akşam taziye için bizi ziyarete gelen arkadaşlarımızdan o bölgede hazine arayanlar olduğunu öğrendik. Torunlarım bir şey gördükleri için öldürülmüş olabilirler. . “

ANNE ZENGİN: ÖZEL OLDUĞU KİŞİ YOK

İfadenin ardından Akçeşme mevkiinde akrabalarıyla olay yerine gelen Muharrem Zengin’in annesi Birgül Zengin, “Ne olduğunu anlamadım, o gün beni aradı, ‘Anne, ben yaparım’ dedi. köye gel. ‘ Arkadaşlar Alaşehir’den gelecek, köyde kalalım, bunlar kendi içlerinde tokat değil. “Bu sene sergide bir kez havaya ateş ettiler. Bir başkası hiç kullanılmadı” dedi.

“TORUNLARIMI ÖLDÜRMİŞ OLABİLİR”

Kuzenler Ümit-Serkan Zangal’ın dedesi Ali Zangal, “Torunlarım bir arkadaşını orduya götürmek için Ahmetli’ye gittiler. Askerin vedalaşmasının ardından ava çıktılar. Sonra ölü bulundukları haberini aldık.” torunlar bir şey gördükleri için öldürülmüş olabilir. Jandarma soruşturmayı yürütüyor. Ne olduğunu bilmiyoruz. Umutsuzca bekleriz “dedi.

“OLAYIN CİNAYET OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Elektronik tamircisi Serkan Zangal’ın 10 yıldır birlikte çalıştığı Yasin Evren, “Hayali olan bir çocuktu. Öyle bir patlama olacak bir insan değildi. Olay cinayet sanırım. tek başına yapabileceği bir şey. ” Onu görenlerden Yasin Evren, “Evimize geldi. Oğlumuzun ve benim tıraşımı yaptı. 18.30’da bizi terk etti. Yolda ‘Kardeşim doğum günüm var, sen gel. ayrıca. ‘ Gelirim dedim. Bu acı haberi aldık “dedi.

VEDA VİDEOLARI GÖRÜNÜYOR

Öte yandan yan yana cesetleri bulunan gençlerden 3’ünün cep telefonu kamerası ile fotoğraf çektiği ve ailelerine gönderdiği ortaya çıktı. Neşet Dalgın (24) ve Serkan Zangal (23).

KULLANILAN İLAÇLAR

Uyuşturucu kullandığı görülen gençlerden Neşet Dalgın, “Amcam, nasılsın? Umarım iyisindir. Mert, kendine çok iyi bak kardeşim. Gidiyoruz. Seni seviyoruz kardeşim. , üzgünüm, yapmak zorundaydık. Seni hayal kırıklığına uğrattık. Yapamadık kardeşim.

“DİĞER TARAFI GÖR”

Bu sırada devreye giren Muharrem Zengin, “Diğer tarafta görüşürüz” diyor. Öte yandan, pompalı tüfeğin olay yerinde Serkan Zangal’ın bacaklarında bulunduğu öğrenildi. Muharrem Zengin ile Neşet Dalgın’ın cansız bedenlerinin yan yana yattığı, Serkan Zangal’ın cansız bedeninin ise kuzeni Ümit Zangal’a dönük olduğu bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir