Magazin

Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz yaptı

2020’nin son günlerinde ilişkilerine son veren Hadise ve Kaan Yıldırım yeniden barıştı. Hadise, Kaan Yıldırım ile kamera önünde barıştığını, “Ben de insanım, benim de duygularım var, bazen yoğun yaşanıyor. Bunun dışında her şeyden çok mutluyuz” sözleriyle anlattı.

Hadise ve Kaan Yıldırım’ın aşkı 2020’nin en çok konuşulan magazin olaylarından biri oldu. 2020’nin son günlerinde öfkeli ve barışçıl bir çift yollarını ayırdı. İlişkilerindeki zorlu süreci atlatan Hadise ve Kaan Yıldırım yeniden bir araya geldi.

PSİKOLOJİSİ 2020’DE YER ALD

Hadise ile Kaan Yıldırım’ın ayrılığı kısa sürdü. Müjdeyi veren Hadise, Kaan Yıldırım ile barıştığını duyurdu. Hadise yaptığı açıklamada, ‘Bir ilişki başladığında ayrılırlar, sonra tekrar barış yaparlar. İnsanları incitiyorlar. 2020’de hangimizin psikolojisi vardı … Ben insanım ve duygularım var, bazen yoğun yaşanıyor, her şeyden çok mutlu olmamız dışında. ‘

AYRIMCILIĞI BU KELİMELERLE DUYURDU

Sosyal medya hesabından ayrıldığını açıklayan Hadise, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel … Herkesin yaşamaktan korkmaması gerektiği ama bazen aşk olmadığı duygusu … Bu yüzden ben bu kararı alıp sizlerle paylaşmak istedim. Yaşadığım ilişkiyi bitirdim. Hayatında başarılar ve mutluluklar diliyorum … “diye paylaştı. İkilinin sürpriz ayrılığının ardından sevgilileri büyük üzüntü yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir