Magazin Trend

Aşk-ı Memnu’dan Bülent Batuhan Karacakaya, Survivor 2021’de yarışmacı olarak üçüncü yarışmacı oldu.

Aşk-ı Memnu dizisinde Bülent karakterine hayat veren Batuhan Karacakaya, Survivor 2021 oyuncu kadrosuna dahil oldu! Yarışmacı olarak açıklanan üçüncü isim Cemal Hünal ve Öykü Çelik’in ardından Karacakaya oldu.

Başarılı yapımcı ve televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde “Issız Adam” filmiyle ünlenen oyuncu Cemal Hünal’ın Survivor 2021 kadrosunda yer alacağını duyurdu. Cemal Hünal’ın fotoğrafını yayınlayan Acun Ilıcalı, katılan ilk ismini açıkladı. Survivor 2021’de “Issız adam, ıssız ada” notunu bırakıyor.

“Benim kültürüm mini etek giyen bir kızla aynı olur mu?” Açıklamayla gündemdeki oyuncu Öykü Çelik’in de ‘Survivor 2021’ kadrosuna katıldığı iddia edildi. Taraftarların geri sayıma başladığı yarışmada, ünlülerin yanı sıra gönüllüler takımının isimlerinin de giderek netleştiği öğrenildi.

BÜLENT KARACAKAYA DA YARIŞMAYA KATILDI

Cemal Hünal ve Öykü Çelik’in ardından Aşk-ı Memnu dizisinde Bülent karakterini canlandıran Batuhan Karacakaya’nın da Survivor 2021’e gideceği iddia edildi. Batuhan Karacakaya’nın sosyal medya hesabından “Kendimi … İyi hissediyorum … işler olacak “bu iddiaları pekiştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir