Magazin

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyhası Hilal Altınbilek’in paylaşımı aşkını ortaya çıkardı

Bir zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan Kapadokya’ya tatile çıktı. Sosyal medya paylaşımları ikisine ihanet etti.
Aşk iddialarını her fırsatta reddeden Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan’ın tatil kaçamağı, Aydoğan’ın polar sweatshirtüyle teslim edildi.

AYNI POLAR İLE MARUZ KALDI

Gurur Aydoğan’ın Kapadokya’da bir fotoğraf paylaşmasının ardından Hilal Altınbilek, Instagram hesabından aynı yapağıyla pozunu paylaştı. Bu detay, çiftin takipçileri tarafından gözden kaçmadı.

“YAKIN ARKADAŞIM” DİYOR

Altınbilek’in tatil sonunda dizi çekmeye Adana’ya gittiği öğrenildi. Gurur Aydoğan geçtiğimiz günlerde “Yakın arkadaşım Hilal İstanbul’a geldiğinde sizinle görüşüyor” şeklindeki aşk iddialarına yorum yaptı.

Kerem Alışık İle Tekrar Gündeme Gelmişti.

Güzel oyuncunun adı daha önce başrol oyuncusu Kerem Alışık ile anılmıştı. Eskiden olduğu gibi aşk iddialarını yalanladı. Usta oyuncu, “Bazen ne derseniz ve ne kadar söylerseniz söyleyin, diğer kişi anlamak istediği müddetçe sözleriniz kalır. Kelime bu kadar eziyet görmez. Ancak, anlamaya ve biraz da incelikle dinlemeye çalışırsanız , bir insanın yüreği incinmeyecek. O halde son söz şu: Hilal ile sette ve dışında iyi anlaşan iki arkadaşız. Hepsi bu. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir