Genel Magazin

Bir Zamanlar Çukurova’nın oyuncusu Selin Genç şubat ayında deniz sezonunu açtı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, sosyal medya hesabından şubat ayında denize girdiğini söyleyerek bikini videosunu yayınladı.

Uzun süredir ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan güzel oyuncu Selin Genç, şubat ayında deniz sezonunu açtı. Pembe bikinisiyle denize giren oyuncu, kusursuz fiziğiyle dikkatleri üzerine çekti.

ŞUBAT’TA DENİZE GELİYOR

26 yaşındaki Selin Genç, Instagram hesabından denizde çektiği bir videoyu yayınlayarak, “Filtre yok evet Mersin güneşi. Belki kar fotoğrafı çekemiyoruz ama kışın yüzebiliriz.

Oyuncu daha sonra sahilde kumda koştuğu bir videoyu takipçilerine sundu. Selin Genç’in şubat ayında yaptığı bikini paylaşımlarına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

Tecavüz sahnesi hakkında konuştu

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde dizideki tecavüz sahnesi ile ilgili bir açıklama yaptı, “Çok ağır performans sahneleri çektim. Umarım ona vermişimdir. Özellikle tecavüz sahnesi benim için çok zordu. Çünkü deneyimlemedim ama Bunu yaşayan insanlarla konuşma, acılarını paylaşma, nasıl bir şey olduğunu keşfetme süreci çok acı vericiydi. Gösteriden önce benim için psikolojik olarak zahmetliydi. “İfadeleri kullandı.

SELİN GENÇ KİMDİR?

Selin Genç, 26 Haziran 1994 İstanbul doğumludur. Dilek, Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde eğitimini tamamladıktan sonra Sabancı Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi aldı. Selin Genç, şimdi ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir