Genel Magazin Trend

Cem Yılmaz, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı Instagram’da takip etmeyi bıraktı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni yıl arifesinde eski ilişkisini tamamen bitirdi. Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran Yılmaz, önce Instagram’da eski aşkını takip etmeyi bıraktı, ardından paylaştığı fotoğrafla referans yaptı.

2020’nin en çok konuşulan olayı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın birlikteliği oldu. Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile ilişkisini sonlandırdı ve hemen oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başladı. Ancak çiftin mutluluğu yıl bitmeden sona erdi ve iki ünlü isim yollarını ayırdı. Bir süredir sessiz kalan çiftin ilk hamlesi Cem Yılmaz’dan geldi.

CEM, SERENAY’ı SİLDİ

Cem Yılmaz, yılbaşı gecesi Instagram’da Serenay Sarıkaya’yı takip etmeyi bıraktı. Mayıs ayında paylaştığı fotoğrafı silmedi. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ı takip etmeye devam ediyor.

“HER YERDE, AĞRISIZ KAFAM”

Bundan memnun olmayan Cem Yılmaz, yılbaşı gecesi içki sofrasının fotoğrafını paylaşarak Sarıkaya’ya gönderme yaptı. Yeni yıla tek başına giren komedyen, “Biraz bittim ağrısız kafam” notunu paylaştı.

AYIRILDIKTAN SONRA ODAKLANMIŞTIR

Cem Yılmaz ile ilişkisini sonlandıran Serenay Sarıkaya, önce Ege’de sonra da Kaz Dağları’ndaydı. Bir süre yakın arkadaşlarıyla vakit geçiren güzel oyuncu, ilişkinin yorgunluğunu attı. Özel hayatıyla öne çıkmak istemeyen Sarıkaya, kendini işe verdi. Güzel oyuncu pandemi döneminde işine odaklandı ve yeni projeler üzerinde çalışmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir