Genel

Galatasaray’a flaş transfer iddiası!

Ara transferde geç kalmamak için şimdiden birçok oyuncu ile temas kuran Sarı-Kırmızılıların Garry Rodrigues ile el sıkıştığı iddia edildi.

Galatasaray, ara transfer dönemini bir ay daha açmak için oldukça hareketli günler yaşıyor. Bu kez takviye geç kalmak istemeyen Sarı-Kırmızılılar geniş bir liste üzerinde çalışıyor. Birçok oyuncu ve menajer ile görüşerek anlaşmaları tamamlamaya çalışan Galatasaray Yönetimi, daha sonra teknik patron Fatih Terim ile birlikte en ideal isimlere karar verecek. Bu doğrultuda aslında gündemde olan iki oyuncunun daha anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

GARRY RODRIGUES İDDİASI

Fanatik Gazetesi’ndeki iddiaya göre; Bunlardan biri, Fenerbahçe’den ayrıldıktan hemen sonra Galatasaray ile tanışan Sarı-Kırmızılı kulübün eski futbolcusu Garry Rodrigues. Al İttihad kulübündeki 30 kanadın tahliye edilmesi ve bonservice verilmesi planlanıyor. Aksi takdirde kiralama formülü denenecektir.

DİĞER ADI AHMED MUSA

Gündemdeki diğer isim ise Fatih Hoca’nın çok arzuladığı kişi olan Nijeryalı golcü Ahmed Musa. Premier Lig’den ayrıldıktan sonra Arap kulüplerini tercih eden yıldız golcü, bulamayınca boşa gitti.

Rus kulüpleriyle görüşen ve CSKA Moskova’dan ciddi bir teklif alan Musa, Galatasaray’ın da ilgisine meraklı. Musa daha önce geri çevrilen bir teklifle tehditkar götürür ve bu kez Sarı-Kırmızılı yetkililer arasında Türkiye’ye aktarılan çağrıları değerlendirir. Oyuncu ile herhangi bir sorun olmadığı, yıllık ücret ve imza parası pazarlığının sona erdiği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir