Siyaset

Kaftancıoğlu ‘Yalancı’ dedi! Kemal Kılıçdaroğlu aklıma geldi

CHP’li Canan Kaftancıoğlu, yalancı siyasetçilerin istifa edip yalanlarının bedelini yargıladıkları bir sistemin hayalini kurduğunu paylaştı. Kaftancıoğlu’nun paylaşımı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yalanlarını akla getirdi. Kaftancıoğlu’nun Kılıçdaroğlu’nu ima edip etmediği tartışma konusu oldu.

Geçmişten günümüze hem skandallarını gizlemek, hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karalamak adına yalan söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun, geçtiğimiz günlerde CHP-HDP ile Türkiye arasında yeni bir anayasa hazırlama görüşmeleri yaptığını yalanlaması gündemdeydi. IYI Partisi. Bunun üzerine CHP üyesi Canan Kaftancıoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı ‘yalan’ üzerine paylaştığı ima edilen sözler “zımni Kılıçdaroğlu” sorusunu gündeme getirdi.

KAFTANCIOĞLU GELİŞTİRİLDİ KILIÇDAROĞLU?

Kaftancıoğlu’nun sözleriyle, “Yalancı siyasetçilerin istifa edip istifa edip yalanlarının bedelinden yardım ettikleri bir sistem, bu bir hayal değil, hayal değil … Başaracağız, başaracağımıza inanıyorum ..” Kemal Her gün yeni bir yalan siyaseti yapan Kılıçdaroğlu. akla getirdi. Diğerleri Kaftancıoğlu’nun doğrudan Kılıçdaroğlu’na ima ettiğini iddia etti.

SUBLIMINAL MESAJI?

Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, Kaftancığolu’nun gönderisini hatırlatarak, “Bu mesajla aslında kime hitap eden yazar kimdir? Yoksa bu sözler Söğütözü’ne bilinçaltı bir mesaj mı? Kemal Bey bu mesajı gördü mü? Aklımda çılgın sorular” dedi Kılıçdaroğlu . getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir