Genel Magazin Sağlık Trend

Koronavirüse yakalanan Gonca Vuslateri’nin üzerine kaynar su döküldü: Çığlıklarım İstanbul’u yükseltti

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri koronavirüse yakalandı. Hastanede tedavisine devam eden oyuncu, rahat nefes alabilmek için sıcak suya kekik yağını dökerek talihsiz bir kaza geçirdi. Belinden aşağı kaynar su dökülen oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “İstanbul’u çığlıklarımla büyüttüm” dedi.
Yer aldığı projelerde gösterdiği başarı ile adından söz ettiren Gonca Vuslateri, talihsiz günler yaşıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüse yakalandığını duyuran Vuslateri, yaşadığı kötü olayları da defalarca anlattı.

“KÖK HÜCRE TEDAVİSİ İLE İYİLEŞECEĞİM”

Hastanede tedavisine devam eden oyuncu yatağından bir fotoğraf paylaşarak şunları paylaştı: “Kovid 3. gün. Dün burnumu biraz açmak için kekik yağı döktüğüm bir tencereye kaynar su koydum. , belimden aşağı kaynar su döküyor, İstanbul’u kaldırdı Çığlıklarımla … Kovid dünden beri ‘Abla, sana ne oldu, sana tutunmayacağız’ gibi davranıyor. Ben uykumda bile.? Cihangirim … Köpeklerim, sokak kedilerim birkaç günlüğüne sana emanet … “

Vuslateri’nin paylaşımı Bengü, Sibel Arna, Hayko Cepkin, Emre Altuğ, Funda Arar, Ece Yörenç, Murat Dalkılıç, Defne Samyeli ve Demet Şener gibi birçok ünlü isim tarafından paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir