Magazin Sağlık

Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, sonunu da tarih verdi

Koronavirüs ortada olmadığında böyle bir virüsün dünyayı ele geçireceğini açıklayan kahin Nicolas Aujula, bu sefer salgının bitiş tarihini verdi: Koronavirüs 2022’ye kadar devam edecek.

Onu özellikle 2019’da “dünyaca ünlü bir kilise yanacak” kehaneti ile duyduk. Fransa’nın başkenti Paris’teki ünlü Notre Dame Katedrali’nin yakılmasıyla gözler Aujula’ya çevrildi.

Koronavirüs salgını henüz ortada olmadığında böyle bir virüsün ortaya çıkacağını öngören Aujula, dünyada 1 milyondan fazla can alan ölümcül salgınla ilgili bir açıklama daha yaptı.

Kehanet Aujula, salgının 2021’de aşı çalışmaları ile sona ereceği yönündeki söylentilerin aksine koronavirüsün 2022’de sona ereceğini söyledi.

34 yaşındaki kahin Çin ve Küba’daki depremleri, Londra’daki taksi şoförü protestolarını ve Justin (Justin Trudeau, Kanada Başbakanı) adında bir halk figürünün karıştığı skandalı biliyordu.

Aujula’nın en önemli kehanetlerinden biri Trump hakkındadır. Oracle, Trump’ın 2020 seçimlerini kaybedeceğini ancak sessizce gitmeyeceğini ve ayrılışının büyük bir gürültü çıkaracağını iddia etmişti.

2019’un sonunda 2020’nin çok zor geçeceğini söyleyen Aujula, sokaklardaki protestoların tüm dünyada artarak devam edeceğini öngördü. Genç kahin ayrıca protestoların güçleneceğini ve küresel bir harekete dönüşeceğini öngördü.

Güney Londralı Nicolas, ruhlarla bağlantılı olduğunu ve doğaüstü bir vizyona sahip olduğunu savunuyor.

Çocukluğundan beri böyle olduğunu belirten Nicolas Aujula, önceki yaşamlarında Mısır kraliçesi olarak, Fransız devriminde öğretmen, hizmetçi, geyik ve aslan olarak yaşadığını iddia ediyor. Hatta başka bir evrende yaşadığını iddia ediyor. V

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir