Genel Trend

Sergen Yalçın 4 futbolcunun ipini çekti!

Beşiktaş’ta Teknik Direktör Sergen Yalçın, gönderilmesini istediği 4 oyuncuyu bilgilendirerek transferde öncelikli pozisyonları yönetime iletti.

Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın yönetimle bir araya gelerek devre arasında yapılacak takviyeler ve gönderilecek oyuncularla ilgili bir rapor sundu. Sergen Yalçın, Adem Ljajic ve Jeremain Lens’ten yararlanamayacağını belirterek, bu iki oyuncu teklif edilirse yolların ayrılabileceğini belirtti. Sergen Yalçın, kadro dışı bırakılan Adama Mirin ve Douglas’ı da dikkate almadığını söyledi.

Transferde kale önceliği

Devre arasında yapılacak takviyeler için yönetime rapor sunan Sergen Yalçın, Ersin ve Utku’nun kardeşi olmak için deneyimli bir kaleci istedi. Ersin ve Utku’nun yetenekli olduğunu ancak deneyimli bir isimle rekabet etmelerinin daha iyi olacağını belirten deneyimli hoca, kaleye öncelik verdi.

Stoper alınırsa Welinton gidecek

Stoper hattında Welinton ve Montero’nun istenilen seviyeye gelemediğini belirten Sergen Yalçın, stoper takviyesi istedi. Ek olarak, Welinton’dan stoper transfer edildiğinde bir kulüp bulması istenecek.

Ljajic satılabilirse 10 numara satın alınacak

Son olarak Sergen Yalçın, yönetimden Adem Ljajic’in satılması durumunda orta sahada hücum oyuncusu transfer etmesini istedi. Ljajic’in kalitesinden şüphe etmediğini söyleyen Sergen Yalçın, futbolcunun gerçek performansını sahaya yansıtamayacağını ancak Beşiktaş’ın şampiyon olmak için böyle bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir