Sağlık

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kısıtlamalara uyulmazsa ek önlemler alabiliriz

Son dakika! AK Parti’nin 7. Olağan Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop İl Kongrelerine internet üzerinden katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınıyla ilgili olarak, “Kısıtlamalara uyulmazsa ek önlemler alabiliriz” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs önlemleri partisinin kongrelerini internet üzerinden gerçekleştirme kararı aldı. 7. Olağan Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katılan Erdoğan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Aksi takdirde önlem almaya devam edebiliriz belki.

“SEKSİ OYUNLARLA ÜLKEMİZİ ALABİLECEKLERİN TÜMÜ MAHKEMEDE KALDI”

Birbiri ardına yaşadığımız saldırılar ve karşılaştığımız tuzaklar bizi Anadolu bozkırlarına hapsetmeyi amaçlıyor. Bu kirli altıncıyı yırtıp atıyoruz. Vatanımıza, ezana ve bayrağımıza daha sıkı sarıldık. Kendi vatandaşlarımızla birlikte gönlünü ve gözünü bize çeviren tüm dostlarımızın dualarıyla bu günlere geldik. Geçmişte olduğu gibi maşasını içeride kullanarak ülkemizi alabileceğini düşünenlerin coşkusunu sinsi hilelerle bıraktık.

“BİLDİĞİMİZ DOĞRU YOLDA YÜRÜYÜŞ”

Sokakları karıştırmaya çalıştılar ve ihanetlerini gözlerinin önünde ortaya çıkardık. Mahallemizi terör örgütleriyle çukurlarla bölmek için başlarını ezmeye ve taciz etmeye çalıştılar. Ne yaparsak yapalım, demokrasiyi, hak ve özgürlükleri talep etmeyi durdurmadık. Şimdi bu süreci yeni yasal ve ekonomik reformlarla daha ileriye taşıyacak bir atılım başlatıyoruz. Bugüne kadar sadece Allah’tan yardım bekliyorduk. Milletimize güvendik. Doğru bildiğimiz yolda yürüdük. “

“UYGUN ATEŞİ YAKMAYA ÇALIŞMAK”

Yeni bir çekişme ateşi başlatmaya çalıştığımızı görüyoruz. Başkan ve departmanımızın hükümeti ile kimsenin kişisel beyanı yapılamaz. Yönümüzde en ufak bir değişiklik yok. Terörizme karışan hiç kimse yanımızda veya dirsekli olamaz. Asla, asla savunulamaz. Git ve iç kavgalarınla ​​ilgilen. Bu ülkeyi millet tarafından düşünün.

“SEYAHAT PLANLAYICILARININ SAVUNUCU OLAMAYIZ”

Bugün ve yarın Gezi olaylarının finansörü olan ve şu anda bunların içinde olan bir avukat olmadık. Gezi eylemlerinin planlamacılarının ve finansörlerinin savunucusu olamayız.

“HERHANGİ BİR ÜLKENİN TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜ İLE İLGİLİ SORUN YOKTUR”

Kendimizi Avrupa’nın bir parçası olarak görüyoruz. Bizi takip etmek zorunda bırakmadıkları Avrupa’yı tercih ettik. Toprak bütünlüğüyle ilgili bir sorunumuz yok. Ama geçmişleri sömürge ve zulümle dolu olanların yüzüne vurmak suç ise, suçluyuz.

“ÜYE SAYIMIZ TARİHİMİZİN EN YÜKSEK SAYISINA ULAŞTI”

Milletimizin umudunun yine AK Parti’de olduğunu gösteriyor. Üye sayımız 11 milyon 200 bini aşarak tarihimizin en yüksek rakamına ulaştı. Her yıl 1 milyon yeni hedefimiz ile milletimizle olan sevgi bağımızı daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Eskiden Gümüşhane salonları sürekli alkışlarla inlerdi. Isparta da alkışlarla inleyecekti. Bunu yaşamasını arzuluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir