Genel Magazin Trend

Survivor 2021’in ilk haftasında hayatını kaybeden isim Sena oldu

TV8 ekranlarında büyük bir coşkuyla takip edilen Survivor 2021 oyun programı 4. bölümü ile ekranlara geldi. İlk haftanın eleme adayları Sena ve Dora’ydı. SMS’in galibi seçilen Poyraz, üçüncü eleme adayı olarak Reşat’ın ismini söyledi. SMS oylamasından sonra adaya veda eden isim Sena oldu.

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam heyecan doruk noktasına ulaştı. Ödül oyununun ardından Survivor’da ilk kez eleme konseyi gerçekleşti. Survivor’da ilk haftanın sonunda adanın adı belli oldu.

SENA HAYATTA KALMAYI UZAKTAN

Ünlüler ve gönüllüler arasında yaşanan nefes kesen mücadelelerin ardından Sena ve Dora bu haftanın ilk adayları oldu. SMS’in galibi seçilen Poyraz, üçüncü eleme adayı olarak Reşat’ın ismini söyledi. SMS oylamasının ardından Survivor’dan elenen isim Sena oldu.

SENA, İZLEYİCİNDEN YÜZDE 33’Ü OY VERDİ

Yarışmada hayallerine veda eden Sena seyircilerden toplam yüzde 33 oy aldı.

SURVIVOR’DA ÜÇÜNCÜ ELİMİNASYON RESAT’tır

Survivor’da gönüllüler takımında kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından haftanın eleme adayları belli oldu. SMS galibi olan Poyraz, haftanın üçüncü eleme adayını seçti. Konsey’de açıklama yapan Poyraz, üçüncü aday olarak Reşat’ı seçti. Poyraz Reşat’ın gideceğini düşünmediğini belirterek takım arkadaşının ismini verdi.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’un 12 Ocak’ta ekranlara gelen bölümünde yarışmacılar ilk olarak meyve tabağı ödül oyunu için pistte buluştu. Ödül oyunundan önce avantajını kazanan takım Gönüllüler oldu. Zor engellerden oluşan parkurun sonunda yarışma Survivor’da bayrak yarışına gitti. Karşılıklı atılan puanların ardından bayrak yarışında ödülü kazanan takım 10-9 puan alan Ünlüler takımı oldu. Böylece ünlüler hem meyve tabağı hem de hamak için ödülü kazandı.

POYRAZ SURVIVOR’DA İLK SMS

Ödül oyununun ardından Survivor’da ilk kez eleme konseyi gerçekleşti. Dokunulmazlığını yitiren Gönüllüler takımında yapılan SMS oylamasının sonucunu açıklayan Acun Ilıcalı, bu haftaki SMS galibinin Poyraz olduğunu duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir