Sağlık

Tavandan Asarak intihar eden terzinin bıraktığı not iç açıcı: Çocuklarım size emanet, ölmek hepimize hayırlı olur.

Gaziantep’te üç çocuk babası, terzinin işyerinin tavanına kendini asarak intihar etti. Olay yerine gelen ekipler, terzinin hayatını kaybettiğini görerek yanında bir not buldu. Notta “Baba, hepinizi çok seviyorum. Çocuklarım size emanet, ölmek hepimiz için hayırlı olacak” yazdığı öğrenildi.

Gaziantep’in Mimarsinan Mahallesi’nde meydana gelen olayda, alınan ilk bilgiye göre, kardeşi ile terzi dükkanı işleten 3 çocuk babası Serdar S., işyerinin tavanına ip bağlayarak kendini astı. sabah. Bir süre sonra işyerine gelen ağabeyi, kardeşini tavandan asılı halde bulunca olayı ekiplere bildirdi.

ÖLDÜ

Sağlık yetkilileri tarafından yapılan kontrolde Serdar S.’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Serdar S.’nin cansız bedeni, polis tarafından yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

“ÇOCUKLARIMIN SİZE EMANET”

Serdar S.’nin yazdığı iddia edilen not işyerinde yapılan muayene sırasında bulundu. Notta, “Baba, hepinizi çok seviyorum. Çocuklarım size emanet, ölmek hepimize iyi olacak” olduğu öğrenildi ve not polis ekipleri tarafından incelendi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir