Genel

Teslim olan PKK’lı kadın teröristler: Tecavüz edip suda boğdular

Teslim olan PKK’lı kadın teröristlerin açıklamaları, örgüte ne kadar işkence yapıldığını ortaya koydu. Kadınlardan biri tecavüze uğrayan bir kadının suda boğularak öldürüldüğünü söylerken, bir diğeri sözde yöneticilerden birinin kadın taburunu evinin yanına taşıdığını, tecavüzlerin intihar olaylarını artırdığını söyledi.

Terör örgütü PKK’dan kaçan ve güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin anlatıları, PKK’nın iç dünyasındaki manevi çöküşü ve kabusu gözler önüne seriyor.

Bir hortumla dövdüler

Yeni Şafak’ın haberine göre, uzun yıllar PKK’nın farklı kamplarında bulunan GA, sistematik işkenceye maruz kaldı, hortumla dövüldü ve karda metrelerce dondurucu soğukta bırakıldı, üzerine soğuk su döküldü. Örgütün günlerce tutuklu kaldığı suçları sözde cezaevlerinde kabul etmek. G.A. 1997’de Garzan kampında Sidar ve Gundi adlı iki terörist bana tecavüz etmek istedi. Bu girişimden sağ kurtuldum, ancak Sydar ve Gundi kamplarında düzinelerce kadın terörist tecavüz etti. kelimelerle ifade edilir.

Suda boğuldular ya da tecavüz ettiler ya da dağdan atıldılar

Terör örgütü PKK, tecavüzlerin örgüt içinde duyulmaması için tecavüze uğrayan kadın teröristleri infaz etti. Teslim edilen teröristlerden FB, infazları şu ifadelerle kaydetti: “Örgütten ayrılmak isteyen, tecavüze veya tacize uğrayan kadın üyelerini konuşmasınlar diye dağa götürdüler, köylüler giydirdiler. Giysiler, onları dağa attı ya da suda boğdu. ” Bir diğer terörist E.C., örgütten defalarca kaçmaya teşebbüs eden Delila adlı terör kodunun her kaçış girişimi sonunda çeşitli işkencelere maruz kaldığını ve bu işkenceler nedeniyle vücudunun sağ tarafının felç olduğunu söyledi.

Hamile kadınlar sürgüne gönderildi

PKK içindeki tecavüz ve tecavüz girişimleri örgüt içinde silahlı çatışmaya bile dönüştü. Teslim, H.İ. hamile örgütün sözde askeri meclisinde faaliyet gösteren Çiçek isimli terör kanunun hamile kaldıktan sonra Mahmur’a gittiğini söyledi. SELAM. Ayn al Arab’da bir teröristin yeni kadın teröristlere tecavüz ettiğini ve P.S. Ayrıca, kod adlı bir teröristin tecavüz etmek istediği kadın terörist tarafından silahla vurulduğunu söyledi. Yine 2016’da Ayn el Arab’daki organizasyon hastanesinden sorumlu bir kadın terörist, başka bir teröristin tecavüzüne uğradı ve hamile kaldı. Hamile kalanlar sürgüne gönderildi.

KADINLARIN SAVAŞINI EVDE TAŞIDI

Taciz ve tecavüzün çok yoğun olduğu PKK kamplarında tecavüze uğrayan kadın teröristler tehdit edildi ve yaşanan iğrençlikleri örtbas etmek için girişimlerde bulunuldu. Hamile kaldıktan sonra tecavüze uğrayan ve örgütün üst yönetimine şikayette bulunan kadın teröristler ölümle tehdit edildi. Psikolojik sorunları olan kadın teröristler bir süre sonra örgütten ihraç ediliyor. Örgütten kaçan ve güvenlik güçlerine teslim olan Ö.Ç., sözde PKK liderlerinin ne kadar sapkın olduğunu anlatıyor. Diyar K. isimli teröristin kadınları çok sevdiğini anlatan Ö.Ç. şöyle diyor; “Geçmişte kendi villasının yanında ağır silah taburunun yanında orijinal kadın taburu vardı. Sabahları kadınlar teröristlerle spor yapıyor, sevdiği tüm kadınlarla ilişki kuruyor. Birçok kadın var. PKK’nın diğer üst düzey yöneticileri gibi teröristleri hamile bıraktı ve kadınlarla fotoğraf çektirdi. “

“NEDENLERİN ARTIŞINA NEDEN OLDU

PKK’dan kaçıp Süleymaniye’ye giden B.D. PKK’lı teröristler tarafından örgüte geri dönme tehdidinde bulundu. Teröristler ABD’ye bıçakla saldırırken, birkaç kez onlara tecavüz etmeye teşebbüs ettiler. Yakın zamanda teslim olan terörist D.B. Tecavüzlerin intihara yol açtığını söyleyerek, “Ölenler yetim mezarlıklarına gömüldü. Tecavüzcülere cezai yaptırım uygulanmadı. Hasret kod adlı teröristin intihar ettiğini biliyorum.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir