Trend

Trabzonspor, Chelsea’nin eski futbolcusu Ramires’i gündeme taşıdı

Devre arasında transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Chelsea’nin eski Brezilyalı orta saha oyuncusu Remires’i gündeme aldı. Bordo mavilerin bonservisine sahip olan 33 yaşındaki futbolcunun kısa süre içinde imza atması bekleniyor.

Eddie Newton ile yol ayrımına giden ve takımı Abdullah Avcı’ya emanet eden Trabzonspor, molada hareketli günler bekliyor. Merkezde Kamil Ahmet Çörekçi’yi oynamak zorunda kalan bordo-blues’da Anders Trondsen sezonu kapatırsa Flavio, Lewis Baker ve Abdulkadir Finger üçlüsü sakatlandı veya cezalandı; Takımdaki yabancıların fazlalığı nedeniyle bazı isimlerle yolun karşısına geçmeye hazırlanan Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Abdullah Avcı’dan transfer listesi istedi.

ABDULLAH AVCI İSTENİLEN; YÖNETİM HAREKETE GEÇER

Assist Analysis haberine göre; Tandemik; Vitor Hugo-Edgar ile ikiliyi oluşturan deneyimli koç, listenin başına Majid Hosseini ve Gaston Gampi ikilisini yazdı. Bu oyuncular dışında; Raporuna Stiven Plaza, Marlon ve Fousseni Diabate’i ekleyen Avcı, yönetime orta saha ve sol bek transferinin şart olduğunu iletti. Orta saha sisteminde kilit rol oynadığını belirten başarılı taktikçi, “Ne yaparsan yap, her neyse, merkeze bir oyuncu getir” dedi. Bunun üzerine harekete geçen bordo-mavili insanlar, pazarlıklı transferler için ava çıktı.

ÜCRETSİZ GELİR

Son günlerde; Orta sahasını John Obi Mikel, Jose Sosa ve Badou Ndiaye’ye emanet eden Fırtına, bu oyuncularla aynı kalitede bir oyuncu ile dirsek temasına girdi. Mavi mayoyu giyeceği neredeyse kesin. İfadesi bulunan 33 yaşındaki yıldız, Abdullah Avcı’nın da onayını geçti. İş imzalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir