Genel Magazin Sağlık

Vahşice öldürülen Kadir Şeker’in kıskançlık cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.

Edirne’de inşaat işçisi Kadir Şeker’i vahşice öldüren katil Özgür Y.’nin ifadesi ortaya çıktı. Şeker ile dostlukları olduğunu ve zaman zaman aynı evde kaldıklarını söyleyen Özgür Y., bir kadınla tanıştığını ve Şeker’i kıskançlıktan öldürdüğünü itiraf etti.
Edirne’nin Şükrüpaşa Mahallesi’ndeki bir apartman dairesinden gelen ihbarı değerlendiren polis ekipleri, binaya girdiklerinde vahşice öldürülen 30 yaşındaki Kadir Şeker’in cansız bedeniyle karşılaştı. Bıçak darbeleriyle vahşice öldürüldüğü belirlenen inşaat işçisi Kadir Şeker’in cenazesi incelemelerin ardından morga kaldırıldı.

GİZLİ KÖYÜNDE YAKALANDI

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayetle ilgili soruşturma ve soruşturmalarında cinayet zanlısının 43 yaşındaki Özgür Y. olduğunu belirledi. Ekipler, cinayet zanlısı Özgür Y.’yi 2 saat 24 dakika çalışmanın ardından Uzunköprü ilçesine bağlı Dereköy köyünde gözaltına aldı.

Kıskançlıktan öldürüldü

Cinayet Bürosu Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Özgür Y.’nin ifadesinde suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Özgür Y.’nin ifadesinde, zaman zaman Uzunköprü ilçesinde yaşadığını ve bir kadınla tanıştığı meslektaşı Kadir Şeker ile aynı evde kaldığını, zaman zaman kendisi ile Kadir arasında kıskançlık yaşadıklarını iddia etti. Bu kadın yüzünden öldürüldü, son tartışma kavgaya dönüştü ve cinayet işlendi. . Emniyetteki işlemleri tamamlanan Özgür Y., sağlık kontrolünden sonra adliyeye sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir