ascoin
Ekonomi Teknoloji Trend

Yeni Yerli Kripto Para Ascoin Ön Satışta!

Kripto paralara olan ilgi sıralamasında Avrupa’da birinci, dünyada 3.sırada olan Türkiye için yerli kripto para projelerinin olmaması her zaman gözle görülür bir eksiklik olmuştur. Son yıllarda birkaç adet proje çıkış yapmış olsa da içerinden 3-4 yıl gibi uzun vadede başarılı olan ve rafa kaldırılmayan bir proje maalesef yok.

Bu noktada uzun vadede yitip gitmemiş yerli kripto paraları listeleyecek olursak ilk başta bitexen borsasının coini aklımıza geliyor. Bunun sebebi arkasında bir kripto para borsasının olması olabilir. Belki de Exencoin ilk çıkış yaptığı sıralarda insanlar bu yüzden büyük bir ilgi göstermişti. Fakat sonrasında Exencoin’e ait farklı bir proje olmamasından kaynaklı olarak popülaritesi azaldı.

Bugün belki de bu döngüyü kıracak olan bir kripto para biriminden bahsedeceğiz.

ASCOIN

Ascoin adıyla 5 Temmuz 2021’de ön satışa açılacak yerli coin’in toplam arzı 2 Milyar adet olacak. Ön satışta bu arzın %30’unu satışa açacak olan Ascoin ekibi 30 Ağustos’a kadar sürecek ICO satışlarında bir AirDrop kampanyası yapacağını da bildirdi. Bu sayede insanlar hem Ascoin’e yatırım yapabilecek, hem de görevleri tamamlayarak ücretsiz ascoin kazanabilecekler.

Ascoin’in Farkı Ne?

Yerli kripto para girişimlerinde ortak olarak karşılaşılan genel sorun sadece kripto para çıkarmak için çıkarılmış olmaları. Partnerlik, projeler, kampanyalar açısından oldukça eksik kalan bu projeler reklamların verdiği güç ile belirli hacimlere ulaşsalar bile devamındaki süreçte insanların günlük hayatlarına etki etmediklerinden ve yenilik sunmadıklarından dolayı unutuluyorlar.

Ascoin projesinin göze en çok çarpan noktası burada öne çıkıyor. Daha ön satış sürecine başlamadan whitepaper’larını kullanıcılarla paylaşan projeyi incelediğimizde 2 yıllık yol haritaları proje geleceğinin ne yönde olacağının habercisi oluyor. Partnerlik kampanyaları, girişimci ve üniversiteleri fonlama bütçeleri, farklı borsalarda listelenme hedefi gibi önemli anektodlar whitepaper üzerinde belirtilmiş.

Projenin arkasında A&S Investment Holding‘in bir yatırımı olan AscoINDEX borsasının olması da Ascoin’in arkasında sağlam bir destek unsuru olmasını sağlıyor. İlerleyen zamanlarda Ascoin, AscoINDEX borsasının içerisinde bir utility token gibi işlem görmeye başlarsa hem fiyatı, hem de itibarı ciddi derecede artacaktır.

AscoINDEX Kripto Para Borsası

Tüm bunların yanı sıra Ascoin’e yatırım yapmak isteyen kullanıcıların ilgisini ve güvenini kazanmak için bir Stake ödülü belirleyen ekip, coini satın alırken 6 ay boyunca stake havuzunda Ascoin kilitleyen kişilere %15 daha fazla Ascoin vereceğini belirtiyor. Bu durum 6 aylık bir süre zarfında çok fazla yatırımcının ilgisini çekecek gibi duruyor.

Siz de Ascoin almak isterseniz buraya tıklayarak ascoin wallet sistemine kayıt olup kolayca Ascoin alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir