Genel Trend

Aleyna Çakır’ı öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun’un hesabı hacklendi! Çok sayıda kadının çıplak fotoğraflar yayınladığı ortaya çıktı.

Ankara’da evinde ölü bulunan Aleyna Çakır’ın ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun’un Instagram hesabı hacklendi. Ümitcan Uygun’a çok sayıda kadının çıplak fotoğraf ve video gönderdiği görülürken, iğrenç konuşmaların bir kısmı da ifşa edildi.

Ümitcan’ın Keçiören ilçesine bağlı Aley Çakır ilçesindeki evinde ölülerin bulunmasının ardından meydana gelen ölümlerden sorumlu tutulan Çakır, şiddet görüntüleri Türkiye’nin gündemine oturdu.

YAYINLANDI

Günlerce televizyon programına katılan Aleyna Çakır’ın ailesi kızlarının ölümünden Ümitcan Uygun’u sorumlu tutarken, uygun’un annesi Gülay Uygun’un dağlık alanda başından vurularak bulunmasıyla olaylar daha da karmaşık bir hal aldı. Ankara Keçiören 17 Eylül akşamı. Ümitcan Uygun, sosyal medya fenomeni Abdullah S.’yi ölümle tehdit ettikten sonra gözaltına alındı ​​ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

HESAP HACKED

Dün gece Instagram kullanıcısı @dampyofficial, Ümitcan Uygun’un Instagram hesabını (um1tcanuygun.06) hackledi ve mesajlarını açıkladı. iğrenç yazışmalar sosyal medyanın da gündemindeydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir