Magazin Trend

BluTV, yayınlanmamış Çıplak dizisi hakkında açıklama yaptı

Geçtiğimiz aylarda BluTV’de ilk sezonuyla izleyici ile buluşan Can Evrenol’un yönettiği çıplak dizi yayından kaldırıldı. Tepkiler üzerine yazılı açıklamada bulunan platform, “Çıplak diziyi 18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamız devreye girene kadar kısa bir süre devre dışı bıraktık” dedi.

Online dizi ve film platformu BluTV’de yayınlanan ‘Çıplak’ dizisi RTÜK tarafından yayından kaldırıldı. Dizinin kaldırılmasına sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tepki verirken, konuyla ilgili platformdan yazılı açıklama yapıldı.

“ERİŞİM BİR DÖNEM İÇİN SAĞLANMIŞTIR”

BluTV’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Değerli BluTV izleyicileri, dünden bu yana gündemde olan ‘Çıplak’ adlı dizimiz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. BluTv’den bir açıklama geldi.” Erişimi kapattık. . Teknik işlemler tamamlandıktan sonra içeriğimiz tekrar izleyicilerimizle buluşacak. “

CÜNEYT ÖZDEMİR TWEET’Lİ OLDU

Gazeteci Cüneyt Özdemir dizinin fragmanını paylaşarak, “RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in görmesine izin vermeyin!” Dedi. dedi.

BARE SERİSİNİN KONUSU

Merve Göntem ve Can Evrenol’un birlikte yazdığı, Orkun Göntem’in yönettiği, Can Evrenol’un yönettiği Çıplak, yurtdışında yaşamak için para biriktirmek isteyen ve bu amaçla eskort olarak çalışan Eylül adlı genç bir kadının hayatına odaklanıyor. Eylül bir doğum günü partisine katılır ve sahibine aşık olur ve planları değişir. Naked geçen Haziran’da galasını yaptı ve ikinci sezonun onayını almayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir