Genel Siyaset Trend

İki haftadır gizlice adım atan Özlem Zengin’den dikkat çekici paylaşım: Danışmanlarınıza merhaba deyin

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, bu hafta hazırlayıp sunduğu İnce Fikir programında yer almadı. Programı açan yıldız yazar Fadime Özkan, Zengin’in yurtdışında olduğunu açıkladı. Zengin, sosyal medyadaki paylaşımlarında, “Cehalet zordur. En zoru, farkında olmayan, bildiğini düşünenlerin cehaletidir.

İstanbul Sözleşmesi’ne verdiği destekle tanınan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, her pazar Ülke TV’de yayınlanan İnce Fikir programına katılmadı. Programın açılışında yıldız yazar Fadime Özkan, “Özlem Zengin yurtdışında olduğu için bizimle olmayacak” dedi. Rich, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek geçen hafta programa katılmadı.

Kanaldan mı başladı?

Zengin, Ayasofya İmam Boynukalın ile “Ülke TV Zengin’i ateşledi mi?” yorumları beraberinde getirdi. Özkan ve Zengin, her pazar günü Ülke TV’de konuklarıyla birlikte gündemin öne çıkan manşetlerini yorumluyorlardı.

BOYNUKALIN İLE POLEMİKA GÜNDEMDE

“Cinayet cinayettir; cinsiyet değiştirmez; ilkemiz kim olursa olsun erkek, kadın, çocuk değiştirmez:” Senin için kısa vadede hayat vardır “ilahi slogandır. Sloganik bir medya propagandasıdır Ey insanlar!

Biz sizi bir erkek ve bir kadından yarattık ve tanışmanız için sizi kabilelere ve kabilelere ayırdık. Allah katında sizin en kıymetlimiz, ona karşı gelmekten en çok kaçınandır. Şüphesiz Allah, her şeyi en iyi bilendir ve her şeyi bilmektedir (Hucurat sure 13). Zenginler bu paylaşıma tepki göstererek, “Bu paylaşımı yanlış buluyorum. Ayasofya Camii İmamı böyle bir konuda tweet atmasın. Dine atıfta bulunarak kadın ve erkek konusunda sert açıklamalarda bulunmayı sorunlu buluyorum. ve bize faydası yok, aksine kadınları incitiyor ve bu alanda çalışanların yükünü artırıyor. Ve bu daha önemli açıklamalar siyasetin yükünü artırıyor. Siyaset çok ağır bir iş. Bu yüzden herkesin kendi işlerini yapmalı. “

SOSYAL MEDYADAN İLGİ PAYLAŞIMI

Zengin ise paylaşımlarında dikkat çekici ifadeler kullandı. Twitter adresinde, “Berat gecesi, Kur’an’ın Lawh-i Mahfuz’dan Dünya gökyüzüne indirildiği gecedir.” Kuran’ın uzanması “denmektedir. , “Kuran’ın çıkarımı denir”, şöyle yazmıştır: “Cehalet zordur. En zoru, habersizin cehaleti, hatta düşünenin cehaleti. Danışmanlarınıza merhaba deyin. sana öğretecek çok şey var. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir