Magazin

MasterChef’ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz gözyaşlarına boğuldu

Yıllar önce sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları nedeniyle MasterChef’ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, dün akşam yayınlanan eleme bölümünde gözyaşlarına hakim olamadı. Sosyal medya hesabını paylaşan Deniz, “Bağış yapmak harika, çocukluğuma ve gençliğime ver” dedi.

Acer’in kendi TV8 Ilıcalı, geçtiğimiz haftadan itibaren sosyal medya hesaplarını paylaştığı MasterChef yarışmacılarından Uğur Yılmaz, denizin diskalifiye edileceğini söyledi. Dün akşam eleme bölümü ile ekrana gelen yarışmada Uğur’un diskalifiye edildiği anlar yayınlandı.

“REKABETE DEVAM ETMEYE UYGUN DEĞİL”

MasterChef’te elenen Uğur, Sefa ve Barbaros’un normalde eleme turunda yarışması gerekiyordu. Ancak stüdyoya giren üç yarışmacıdan biri olan Sefa ve Barbaros, şefler tarafından üst kata gönderildi. Diskalifiye anının ekrana geldiği yayında Somer Aşçı Uğur’u öne çağırdı. Şef Somer Sivrioğlu, “Sosyal medyadaki talihsiz haberleri hepimiz biliyoruz. Bu yüzden yarışmaya devam etmenin uygun olmayacağına karar verdik” dedi.

“Herkesten Özür Dilerim”

Daha önce diskalifiye edildiği bildirilen Uğur, veda konuşması yaptı. Konuşması sırasında gözyaşlarını tutamayan Uğur, “Sosyal medyaya başladığımda aklımda hiç böyle bir şey yoktu. O zamanlar ailemle ilgili sorunlar yaşadım. Ağzımdan çok yemin ettim, her yere saldırdım. Yıllar içinde olgunlaşıyor ve pişman oluyoruz. Sizden, Acun Medya’dan ve tüm insanlardan özür dileriz. ” Keşke. Ne diyeceğimi bilmiyorum şefim. Şef, her şeyden önce önünüze gelip gitmek gerçekten yapmak istemediğim bir şeydi. O kişilerin tanıdığı Uğur, kesinlikle ben değilim. Aslında sonuna kadar buraya gitmeyi düşünüyordum “dedi.

RAKİPLER GÖZYAŞLARINI TUTMADI “

Öyle utanıyorum ki geçmişim bu şekilde ortaya çıktı. Uğur, “Bu şekilde aileme gitmekten çok utanıyorum” dedi. Uğur, arkasındaki tezgaha yaslanarak uzun süre gözyaşı döktüğünü söyledi. Uğur’un vedası sırasında diğer yarışmacılar gözyaşlarına boğulur. Şef Somer, “Zaman her şeyin ilacıdır. Onların da unutulduğunu söyleyerek onları teselli etmeye çalıştı.

“ÇOCUKLUĞUMDA YAPTIĞI PAYLAŞIM HİKAYEMİN SONU OLDU”

Yarışmanın yayınlanan bölümünün ardından Twitter ve Instagram hesaplarından açıklama yapan Uğur Yılmaz Deniz, şu ifadeleri kullandı: “Yemek yapmak çocukluğumun hayaliydi. Hayallerimi takip ederken hep yemeğe ve mutfağa gittim. . Ergenlik ve ergenlik arasında bir kafa karışıklığı içinde duruyorsunuz ve bence siz de benim gibi çok fazla hata yapıyorsunuz … Bizim neslimizin hayatının bir parçası haline gelen sosyal medya, bu ve benzeri hatalar için ayrı bir zemin haline geliyor. Masterchef, hikayemin sonu. “

“BAĞIŞ YAP, ÇOCUKLUĞUMA VER”

“Amacım Masterchef’te final oynamaktı ve çok istedim. Bu hedefime ve arzuma rağmen bugün kaybettiğim Masterchef finali ve şampiyonluk ihtimaline değil, sosyal medyadaki hatalarım ve utancım için üzülüyorum. Beni destekleyen tüm sevdiklerime içten ve derin bir özür borçluyum. Yazdığım kişiyi ne zaman ve nerede üzsem üzülsem özür diler ve özür dilerim. Bağışlama büyüktür. Çocukluğuma ve gençliğime ver. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir