Genel

Meteoroloji’den Doğu Karadeniz’e kar ve yağmur uyarısı

Meteoroloji’den gelen son değerlendirmelere göre Doğu Karadeniz’in kıyı kesimlerinde yağmur, yüksek kesimlerde kar yağışı görülecektir, diğer bölgelerde ise daha az bulutlu ve açık bir gün olacak. Sıcaklıklar doğuda 1 ila 3 derece azalacak, kuzeybatıda 1 ila 3 derece artacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son değerlendirmelere göre: Ülkemizin doğu kesimleri yer yer parçalı ve çok bulutlu, Artvin’in iç kesimleri Doğu Karadeniz kıyıları ve çevresi yağışlı ve sağanak yağışlı olacak karla kaplı olacak, diğer yerler az bulutlu ve açık olacak. tahmini. Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara’nın iç kesimleri, Batı ve Orta Karadeniz, İç Ege, Göller Bölgesi ve İç Anadolu’da sis ve pus olayları bekleniyor.

Ülkemizin doğu kesimlerinde hava sıcaklıklarının 1 ila 3 derece azalacağı, kuzeybatı kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin edilmektedir. Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu, kuzey ve kuzeybatı yönlerinden doğu kesimlerde, yer yer orta kuvvetle eseceği tahmin edilmektedir.

İLLERE GÖRE HAVA DURUMU

İSTANBUL ° C, 14 ° C
Parçalı ve az bulutlu

ANKARA ° C, 10 ° C
Parçalı ve az bulutlu

İZMİR ° C, 17 ° C
Az bulutlu ve açık

ANTALYA ° C, 22 ° C
Az bulutlu ve açık

ZONGULDAK ° C, 12 ° C
Parçalı ve az bulutlu

TRABZON ° C, 13 ° C
Çok bulutlu ve yağmurlu, zamanla parçalı bulutlu

ERZURUM ° C, 3 ° C
Parçalı bulutlu

DİYARBAKIR ° C, 14 ° C
Az bulutlu ve açık

Yedi Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir