Genel Magazin

Oyuncu Murat Yıldırım, tam kapanma başlamadan önce ihtiyaç sahiplerine koli dağıttı.

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Ramo dizisinde başrol oynayan Murat Yıldırım, Ramazan ayında alkış toplayan bir hamle yaptı. Yemek paketini hazırlayan oyuncu, tam kapanış başlamadan önce muhtaçların evlerine giderek bunları tek tek dağıttı.
Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Ramo dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren Murat Yıldırım, kapatılmadan önce ihtiyacı olanları unutmadı.

DAĞITIYORUZ

Her zaman yaptığı yardımlarla adından söz ettiren başarılı oyuncu, Ramazan ayı için bir yemek paketi hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Oyuncu, 17 günlük tam kapanış başlamadan önce aracına yüklediği kutuları tek başına taşıyarak teslim etti. Yıldırım’ın yaptığı bu anlamlı yardım, o anları gören bir vatandaş tarafından ortaya çıktı.

GEÇEN YIL DA DAĞITIM KUTULARIMIZ VARDIR

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, muhtaç ailelere yardım kutuları hazırlarken Ramazan ayında bir süpermarkette görüntülendi.

Kolileri hazırlarken tanınmamak için kapüşonlu alışveriş yaptı ve hazırladığı bu kolileri düşük gelirli ailelere gönderdi. Ayrıca Etiyopya’da 1000 aileye yardım paketleri gönderen oyuncuya Etiyopyalı çocuklardan “Murat Yıldırım’a çok teşekkür ederim” mesajları gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir