Genel Sağlık Trend

Polis, kapalı kafede parti yapan 20 kişiyi yakaladı ve “20 kişi silahlarla rehin alındı”

Malatya’da daha önce mühürlenen kafede “20 kişinin silahla rehin alındığı” raporunun ardından polisin düzenlediği operasyonda 7’si kadın 13’ü erkek toplam 20 kişi parti verirken yakalandı. Ekipler, ‘sokağa çıkma yasağına uymama’ ve ‘sosyal mesafeyi aşma’ suçlarından 20 kişiye para cezası verdi.

Milli Egemenlik Caddesi’ndeki Antepli Caddesi’nde daha önce gece yarısı mühürlenen kafede, polise “20 kişinin silahla rehin alındığı” uyarısı geldi.

PARTİDE YAKALANDI

Bunun üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Polis, kafenin kapısını çaldı ama kimse açmadı. Polisin ‘kapıyı aç’ uyarısına rağmen kimse tarafından açılmayan kapı itfaiye ekipleri tarafından kırılarak açıldı. Özel Hareket ve çelik yeleklerin kafeye girdiği kapalı kafede 7’si kadın 13’ü erkek olmak üzere toplam 20 kişi parti yaparken yakalandı.

PARA CEZASI

Polis ekipleri aramalarında herhangi bir silah bulamadı. Ekipler, ‘sokağa çıkma yasağına uymama’ ve ‘sosyal mesafeyi aşma’ suçlarından 20 kişiye para cezası verdi. Kafe yeniden mühürlenirken 20 kişi eve gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir