Genel Magazin Trend

Silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ’ın kucağına oturan kişinin Kısmetse Olur yarışmacısı olduğu ortaya çıktı.

Önceki gün Bodrum’da silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ’ın tartışılmasının ardından çekilen görüntülerde, yanındaki kadınla ilgili merak konusu oldu. Arabada Üstündağ’ın kucağında oturan genç kadın, Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Yağmur Koçak’tı.
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Ralli Kupası’nda düzenlenen kupa töreninin ardından 1. ayak bodrumunda düzenlenen kupa töreninden sonra oyuncu Mustafa Üstündağ ve 5 kişilik heyet üyeleri, miting sırasında yaşanan kaza ile ilgili ihmalleri eleştirdi. Kupa töreninin yapıldığı alanda Üstündağ ile takipçileri, komite üyeleri ve federasyon yetkilileri arasında tartışma çıktı.

HAYATINIZDAKİ İSMİ TANIDIK

İlk kavgaya karışan oyuncuyu sakinleştirmeye çalışan kadın ise merak konusu oldu. Kavgadan sonra aracın kucağında oturan Mustafa Üstündağ’ın kız arkadaşının kimliği de ortaya çıktı.

Aracın ön koltuğunda oturan Üstündağ’ı camı kapatmaya zorlayan genç kadının Kısmetse Olur’un bir dönem yarışmasına katılan Yağmur Koçak olduğu ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir