Genel Sağlık

Sosyal medyada bir arkadaşının fotoğrafını beğenen kız arkadaşını beysbol sopasıyla parçaladı.

İzmir’de 24 yaşındaki genç bir kadın, sosyal medya hesabında bir arkadaşının fotoğrafını beğenmesi nedeniyle erkek arkadaşıyla tartışma başlattı. Hızına ayak uyduramayan kişi, elindeki beysbol sopasıyla genç kadına 4 saat boyunca vurdu. Yaşadıklarını anlatan genç kadın, “Gözün dışarıda, saatlerce dövdü, kolumu kırdı” diyerek korku dolu anlarını anlattı.

4 yıl önce İstanbul’dan İzmir’e taşınan Zeynep Ç. (24) bir kafede barista olarak çalışmaya başladı. Aynı işyerinde çalışan Berk Öcalan ile arkadaş oldu. İkisi aynı eve taşındı. Zeynep Ç, 23 Mart gecesi. Sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenince ikisi arasında tartışma çıktı. Zeynep Ç.’nin iddiasına göre kıskançlık krizi yaşayan Berk Öcalan, teslim ettiği beyzbol sopasıyla genç kadını 4 saat darp etti.

“HİÇBİR ŞEKİLDE İNANMADIM”

Hürriyet’in haberine göre ertesi gün polise sığınan Zeynep Ç. Yaşadıklarını şu şekilde anlattı: “Berk’e 1.5 yıldır aşığız, birlikte yaşadık. Birkaç kez ayrıldık ve uzlaştık. Yaklaşık 5 ay önce yaptığımız tartışma sonucunda annemle İstanbul’a gittim. ama sonra barıştık ve İzmir’e döndük, sosyal medyada beğendiğim erkek arkadaşımın bir fotoğrafını gösterdi ve “Bu çocuğun fotoğrafı niye bu kim bu?” diyerek tartışmaya başladık. deli, söylediklerime inanmamaya başladı.

BEYZBOL SAVAŞI İLE VURUŞ ”

Talihsiz kadın, “Bana tokat attı, kafama yumruk attı.” Gözlerin dışarıda olmalı “dedi. Beysbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu.Kolum kırıldı.Telefonumu aldı, kapıyı kilitledi.Berk ertesi gün içki şişesini bulamayınca yine bana vurdu, sonra gönderdi. Annesine ben de polise gittim, polis ambulans çağırdı hastaneden çıkınca İstanbul’a döndüm o gece Berk annemi arayıp ‘kızını dövdüm, neden diye soruyor musun?’ dedim.” yaşadıklarını sözleriyle anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir