Genel Trend

Türkiye Fenerinde yıldız oyuncular sessizce bırakılırken Mesut Özil sevinci

Sarı-lacivertli ekip her sezonda transfer çevrilmişken, Roma’dan transfer edilen Diego Perotti ameliyat için Türkiye’den ayrıldı. Sezonu kapatan yıldız oyuncunun sözleşmesinin feshedilmesi bekleniyor.

Mesut Özil’in transferinin heyecanı Fenerbahçe’de yaşanırken, sarı lacivertliler ligde Ankaragücü bariyerini de mağlubiyet almadan aştı. Fenerbahçe’de dün gece veda oldu. Sezon başında Roma’dan transfer olan Diego Perotti, İstanbul’dan ayrıldı. Ameliyat olacak Arjantinli yıldızın tarlalardan uzun süre uzak durması bekleniyor. Oyuncunun sözleşmesinin operasyondan sonra feshedilmesi bekleniyor

PEROTTI İLE AYIRMA KAPIDA

Sezon başında uzun süren görüşmelerin ardından kadroya Roma’dan katılan Diego Perotti’nin ameliyat olmasına karar verildi. 10. haftada Beşiktaş maçında sakatlanan oyuncu ile sözleşmenin feshedilmesi ve diz bağının kopmak üzere olduğu açıklandı. Dün gece İstanbul’dan ayrılan Diego Perotti’nin durumu ameliyat sonrası şekillenecek.

BELÖZOĞLU 3-8 AY DEDİ

Emre Belözoğlu, Perotti ameliyat olursa 3-8 ay tarlalardan uzak kalabileceğini açıkladı. 32 yaşındaki Arjantinli oyuncu, bu sezon 4 maçta toplam 3 kez sahaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir